REZERVASYON & BİLGİ HATTI
AKTİVİTELER
Aktiviteler

3 Kaydıraklı Aquapark, Oyun Salonu, Masa Tenisi, Çocuk Bahçesi, Gün boyu ingilizce-Almanca-Rusça Animasyon, Mini Club, Voleybol, Plaj Voleybolu, Açık Hava Diskosu

Meeting

100 kisi kapasiteli toplantı salonu, vcd player, slayt, tepegöz, ses sistemi, 106 ekran plazma TV

Ücretli Hizmetler

Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Masaj Salonu, Bay-Bayan Kuaför, Market, Bilardo, İnternet Cafe, Ofis Hizmetleri (Fax, Fotokopi, Scanner), Doktor, Çamasır, Yıkama, Kuru Temizleme, Odada Safe, Play Station Oyunları, Su Sporlar, Dalıs Okulu, Rent a Car, Rent a Bike.

Havuzlar

322 m2 Alan – 145 cm Derinlik Aquapark Havuz, 126 m2 Alan – 160 cm Derinlik Açık Havuz, 30 m2 Alan – 35 cm Derinlik Çocuk Havuzu, 16 m2 Alan – 35 cm Derinlik Çocuk Havuzu

Plaj

Özel Plaj, Kum + Çakıl zemin, Plaja Alt Geçit. Plaj ve Havuzlarda Sezlong, Şemsiye ve Minder ÜCRETSİZ, Plaj Havlusu Ücretlidir. 

Evcil Hayvan Kabul Edilmez.

Ultra her şey dahil olarak konaklayan misafirlerimize resepsiyonumuzdan kol bandı verilir. Tüm servis veren bölümlerimizden  misafirlerimiz yiyecek ve içeceklerini self servis olarak alır.

Misafirlerimizin yukarıda belirtilen her şey dahil içeriği dışında veya her şey dahil uygulanan zamanlar dışındaki yiyecek ve içecek, ithal içecekler,taze sıkılmış meyve suları, dondurma, odalar da minibar ve Türk kahvesi istekleri extra dır.

Her şey dahil uygulamamızda alkollü ve alkolsüz içecekler yerli içecek markalarından oluşmakta çeşit ve markaları tarafımızdan belirlenmektedir.